Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Mieszkańcy naszego Domu w dniu 27.05.2026r brali udział w warsztatach rękodzieła organizowanych przez Fundację Pojednanie w ramach projektu ,,Działamy razem”, które odbyły się w Centrum Pojednanie w Hodyszewie.
Uczestnicy pod okiem instruktorów dekorowali pudełka metodą decoupage. Mieszkańcom bardzo podobały się zarówno warsztaty jak i atmosfera panująca na zajęciach. Nauczyli się nowych technik terapii, spędzili miło czas, poznali nowych ludzi. Spotkanie zakończyło się ogniskiem integracyjnym z pieczeniem kiełbasek.